eu só quero escrever em outro idioma

es pēdējās divas trīs dienas kopš atgriešanās no Vecmuižas jūtos kā tas stulbais tauriņš mūsu istabā, kurš to tik vien darīja kā triecās stiklā, lai arī blakus bija pavērts logs. nē, drīzāk es esmu kā apdullusi muša. tā būs vienkāršāk

pēdējās dienās sāku lasīt vienreizēju grāmatu. tik vienreizēju, ka nereti to pazaudēju. manuprāt, tāpēc, ka kādam labpatikās man to nogopīt… lai nu kā. grāmata ir pie manis un varu padalīties ar pērlēm iz tās

– Džeik, es nevēlos kļūt vecs. Es vēlos vienmēr no rīta pamosties un just, ka mani gaida kaut kas liels, aiz stūra, aiz kalna. Es gribu allaž atcerēties – ja stāvēšu mierā, kaut vai tikai mirkli, tad jau pēc dažiem jardiem kaut ko zaudēšu. Negribētos jebkad pieķert sevi domājam “Kāda gan jēga šķērsot ielu?” Tās ir beigas visam, kad meklējumi vairs neko nenozīmē. Kad tu sēdi laimīgs, atzvēlies krēslā, apmierināts ar to, kas ir – tas nozīmē, ka esi kļuvis vecs.

 

– Vēlos, kaut zinātu, kā turēties pie lielām lietām, nevis pieķerties nebūtiskām.

 

– Tev ir labi runāt, – es turpināju. – Visus šos gadus esmu notērējis veltīgi, kurpretī tu tos esi pavadījis, dzīvodams un mīlēdams, ne par ko neskumdams. Tu esi jucis, muldēdams par mežu un puķēm dārzā. Tad jau tu neko neesi sapratis? Cik man ir bijis grūti, dzīvojot pie vecākiem, kas nesaprot un neatbalsta. Un kur tu pārlaidi pēdējos piecus gadus?

Džeiks kādu brītiņu gaidīja.

– Es biju cietumā, – viņš atbildēja.

/Dafne di Morjē “Mums bija reiz viss”/

ar to dārgie draugi un acuraugi es no jums atvados uz nedēļiņu, kuru pavadīšu virzoties kaut kur Slovākijas virzienā, kur mani vedīs opeļa ekspedīcijas komanda :) cheers!

http://ask.fm/therandomp

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s