tās pašas zaļās pļavas

tik daudz, ko teikt, tik maz iespēju izteikties

  • noskatījos Vanilla Sky atkal pēc ļoti ilgiem laikiem. toreiz to filmu skatoties bija pavisam citas dzīves asociācijas. tā īsti neinteresēja. bijusi nebijusi tā filma, lai arī beigās tomēr apraudājos. bet šodien… šodien noskatījos atkal un kaut kā… nu, kaut kā bija. tā sajūta, cik ļoti mēs nenovērtējam tās iespējas, kas mums ir dotas. cik ļoti nepareizi mēs vienmēr gribam vairāk. cik ļoti ātri visu pazaudējam. un tā tālāk, un tā joprojām.
  • 31.maijs! jau rīt manējie dodas prom, jau rīt ir jūnijs, jau rīt sākas vasara, jau šodien beidzās skola. nu, labi. nav īsti taisnība. nākamnedēļ vēl ekonomikas eksāmens. bet nu tad gan! :) vakar jau aizskatījos visu festivālu programmas (tiiiiiiik drīz!!!!!), kļuvu nenormāli overexcited (kā šajā pašā mirklī arī…) uuuuuun jā. vasara! vakar klausījos where is my mind un pirmoreiz pa galīgi ilgiem laikiem arī uz to dziesmu paskatījos no citas puses. try this trick and spin it! un man prātā tās pašas zaļās pļavas, pieneņu lauki, lietainās naktis, siltie rīti, ahhhhhhhh. jau klāt!
  • to be continue – ļoti plānoju tuvākajās dienās noskatīties Mr.Nobody, ar čauliniekiem apmeklēt pāris ļoti labus pasākumus, aizsākt beidzot to vasaru ar uzviju :) viss forši! mēs tur, zemāk, arī, jā, hahah

skatos uz to bildi un domāju – 12tā klase! ak un vai! :D

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s