it was one of those moments

ja es runātu par filmām, tad runātu ilgi
ja runātu par sajūtām, tad runātu ilgi
ja runātu par ziemassvētkiem, tad runātu ilgi
un, principā, es vienkārši runāšu ilgi, so
whatever

sāksim ar to, ka šis decembris bija viens no jaukākajiem laikiem manā dzīvē (un vēl jau arī nav beidzies, khekhemmm…), sākot ar Ulrikas dzimšanas dienu, visiem mēģinājumiem, Dancīša koncertu VEFā, Ralfa koncertu, naktīm Vecrīgā, Ziemassvētkiem… skaisti! viss ir galīgi skaisti un prieks jo lielāks.. par pilnīgi visu. kas noticis vai jebkad vēl varētu notikt

šī neizskaidrojami sasodīti labā noskaņojuma ietekmē (nu, labi, īstenībā jau visam ir izskaidrojums un tā, bet nu to es pie sevis paturēšu) pēdējās nedēļas laikā es BEIDZOT esmu sākusi skatīties tās miljons filmas, kas man ir. un par viņām visām esmu tādā sajūsmā, ka ik pēc kādas noskatīšanās visai pasaulei gribas pastāstīt, cik tā filma bija skaista, skumja, smieklīga vai vēl sazinkāda. šoreiz, lai nepārspīlētu, varu vien skaistam vakaram ieteikt One Day vai Something Borrowed (šīs filmas soundtrack ir pilnīga atkarība man šobrīd -_-), jāaaaa – noskatījos arī divas šausmu filmas (ko nekad mūžā viena nebiju darījusi) – Nine dead un The Crazies. es nezinu, kas ar mani notiek, bet šobrīd es varētu noskatīties pilnīgi jebko.

labi, bija vēl kaut kas riktīgi svarīgs, ko man vajadzēja pateikt. nu, noteikti pilnīgi nekas tāds, kas vispār kādam uz pasaules, izņemot, mani interesētu, beeeeeeet… nu, aizmirsu, jebkurā gadījumā

jā, par sajūtām runājot.. nu, ar to jau, laikam, viss skaidrs. esmu galīgi laimīga un varētu pa jumtiem lēkāt, ja labi gribētu. un par to vienu brīdi… nu, ir dzīvē tādi skaisti brīži, kad vienā mirklī jūties kā zibens sperts. bija man arī tā un… lai arī mirklis ir un paliek mirklis, kā mana mamma reiz teica – sirdī vismaz paliek prieks, ka tāds mirklis bijis! :)

un man patīk šis laiks. i mean – tās divas maģiskās nedēļas, kurās mani jau trešo gadu pēc kārtas pārsteidz dežavū sajūta un notikumi. sāku pierast, nedaudz pat prieks, ka tā notiek :)

Advertisements

One thought on “it was one of those moments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s